KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12861474
nr 1286 1474
Nils Rundgren Björnjägaren
(1890-1971), Sverige
Blandteknik, Figurer. Signerad, daterad 1960, bladets mått: 30x32 cm
Nils Rundgren, Björnjägaren, född 1890, död 1971, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 november 2019
kl 19:58:25
31/10 20:27:16
300 kr
4/11 19:53:25
Nils Rundgren Björnjägaren
Läs mer om Nils Rundgren Björnjägaren